Obvestila

Končne ocene - po kolokvijih in prvem roku

Slika od Rok Rupnik
Končne ocene - po kolokvijih in prvem roku
od Rok Rupnik - sreda, 27. junij 2018, 23:18

Na strani predmeta PUI je spodaj link, kje je na voljo PDF datoteka s končnimi ocenami. 

Ocen za članek oz. predstavitev članka niso vidne, upošteval sem jih le, če je komu to dvignilo končno oceno. 

Tudi pri oceni za VDP sem imel podoben pristop: če bi komu ocena za VDP znižala oceno (glede na kolokvije), potem ocene nisem znižal.

V Učilnici ni vpisnih številk za študente Upravne informatike. Imen in priimkov pa ne smem objaviti "javno". 

Se bom pozanimal, kako lahko rešimo ta problem.

LP

Rok

Slika od Rok Rupnik
Končne ocene - po kolokvijih in prvem roku DODATEK
od Rok Rupnik - četrtek, 28. junij 2018, 10:34

Ocene študentom FRI so zdaj vnesene v StudIS. Ne vem zakaj nekateri študentje FRI niste imeli vpisne številke v Učilnici. 

LP

Rok

Slika od Rok Rupnik
Končne ocene - po kolokvijih in prvem roku - ocene študentov FU
od Rok Rupnik - četrtek, 28. junij 2018, 10:41

Sedaj so na Učilnici objavljene tudi ocene študentov FU

Slika od Rok Rupnik
Končne ocene - po kolokvijih in prvem roku za študente FU
od Rok Rupnik - torek, 10. julij 2018, 17:54

Objavljene so končne ocene za študente FU. Moram se opravičiti, ker so bile ocene doslej "nevidne". Gre le za status (vidno/skrito), ki ga kot nosilec lahko spreminjam. 

Ko mi je Jošt poslal "opozorilo" sem status spremenil, a je očitno prišlo do izklopa. Spomnim se, da je nekaj nagajal link in očitno sem pritisnil dvakrat. Zdaj bi moralo biti OK. 

Še to. Ker imen ne smem objaviti, vpisnih številk pa nimam, računam, da se bo vsak "spoznal" preko rezultatov obeh kolokvijev. 

LP

Rok